DLACZEGO ROBOTY?

WYKONYWANIE PRODUKCJI PRZEZ 24H
ZWIĘKSZENIE DOKŁADNOŚCI PRODUKCJI
PRACA PRZY PRODUKTACH NIEBEZPIECZNYCH

Robotyka

Roboty są stosowane nie tylko w nakładochłonnych zastosowaniach przemysłowych, ale też do ochrony wykonywanych procesów pracy i zastępowania sił roboczych. Podanie typowych kosztów dla zastosowania robotów jest więc bardzo trudne ze względu na różnorodność ich zastosowania. Istnieje jednak wiele przykładów, gdzie koszt zastosowania robota wynosi jedynie 1,60 euro na godzinę.
Roboty z powodzeniem są stosowane w różnych miejscach, np. do odciążenia ludzi: manipulowania przy produktach niebezpiecznych; wykonywania czynności monotonnych; wykonywania prac w ciasnych przestrzeniach oraz poprawy możliwości produkcji: o zwiększenia dokładności produkcji; wykonywania produkcji 24 h; zmniejszenia czasów przestojów.

PROMATIK oferuje m.in. wymienione poniżej zastosowania robotów (stanowiska zrobotyzowane):

Układanie części, współpraca z systemem wizyjnym.

Oferujemy zaprojektowanie i wdrożenie zrobotyzowanego urządzenia składającego się z podajnika wysypującego w nieuporządkowany sposób części na taśmę transportera; systemu wizyjnego rozpoznającego obecność, współrzędne i orientację części; robota SCARA przenoszącego i układającego części do dalszego etapu procesu (linia automatyczna lub gniazdo obróbcze). System wizyjny oraz synchronizacja z prędkością chwilową transportera taśmy czyli tzw. tracking.

Nakładanie uszczelnień, klejów.

Proponujemy zautomatyzowanie procesu produkcyjnego, podczas którego muszą Państwo nanosić na powierzchnie wytwarzanych przez siebie produktów różnego rodzaju uszczelnienia, „silikony” lub farby. Oferujemy zaprojektowanie i wdrożenie zrobotyzowanego stanowiska zapewniającego automatyczne nakładanie uszczelnień, aplikację klejów lub żywic na korpusy elementów AGD, lamp samochodowych i innych.

Rozładunek, pakowanie, paletyzowanie.

Oferujemy zaprojektowanie i wdrożenie zrobotyzowanego stanowiska rozładunkowego odbierającego części z linii automatycznej oraz wkładającego je do opakowań zbiorczych np.: pudełek.Aplikacje takie mogą zapewniać również tzw. paletyzowanie tzn. układanie części w uporządkowany sposób do tacek lub pojemników.

Zakładanie części do obrabiarki lub wtryskarki.

Oferujemy zaprojektowanie i wdrożenie zrobotyzowanego stanowiska podającego materiał do maszyny obróbczej lub bezpośrednio do gniazda wtryskarki.Urządzenie taki może zostać wyposażone w system podajników wibracyjnych i taśmowych drobnych części.
Z okazji nadchodzących Świąt.
Pragniemy wszystkim Serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę.
Oraz złożyć Naszym Pracownikom, Klientom i Partnerom
Moc gorących życzeń:
Zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności a także
spełnienia marzeń.
Terabajtów radości, miłości i wypoczynku,
a w Nowym Roku 2024 ciekawych wyzwań.

PROMATIK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Wzrost pozycji rynkowej firmy PROMATIK dzięki wdrożeniu założeń Strategii Wzorniczej

Dofinansowanie projektu z UE: 1 068 300,00 zł

Dotacja na kapitał obrotowy dla PROMATIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dofinansowanie projektu z UE: 89 893,08 zł

PROMATIK PLUS M.Strzelecki, R. Sinkiewicz i R. Miernecki spółka cywilna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Dotacja na kapitał obrotowy dla PROMATIK PLUS M.STRZELECKI, R,SINKIEWICZ I R.MIERNECKI SPÓŁKA CYWILNA.

Dofinansowanie projektu z UE: 89 893,08 zł

Skip to content