(48) 505 184 037

rmiernecki@promatik-kielce.com.pl

Robert Miernecki

(48) 412 435 055

info@promatik-kielce.com.pl

Budowa maszyn

(48) 412 435 055

ajastrzebska@promatik-kielce.com.pl

Agnieszka Jastrzębska

sekretariat@promatik-kielce.com.pl

Sekretariat

Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A.
PLN: 48-1750-1110-0000-0000-1230-9139
EUR: 04-1750-1110-0000-0000-1230-9155

SWIFT: PPABPLPKXXX

KONTO

NIP: 959 178 94 48

REGON: 260171065
KRS: 0000770145

 

DANE FIRMY

Bilcza, ul. Szafirowa 37

26-026 Morawica
 

ADRES

mkurek@promatik-kielce.com.pl

Magdalena Kurek

(48) 505 662 346

agrzybowska@promatik-kielce.com.pl

Agnieszka Grzybowska

(48) 506 552 765

ldubielewicz@promatik-kielce.com.pl

Łukasz Dubielewicz

Dział handowy:
Sprzedaż elementów automatyki i pneumatyki

(48) 412 435 056

handel@promatik-kielce.com.pl

(48) 503 972 762

mjamiol@promatik-kielce.com.pl

Dział przygotowania produkcji

Mateusz Jamioł

(48) 505 184 036

rsinkiewicz@promatik-kielce.com.pl

Ryszard Sinkiewicz

(48) 505 184 039

mstrzelecki@promatik-kielce.com.pl

Marek Strzelecki 

OSOBY DO KONTAKTU 

 

Obserwuj nas

© Copyright 2020 by Promatik sp. z o. o. sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone

info@promatik-kielce.com.pl

(48) 412 435 055

Bilcza
ul. Szafirowa 37

26-026 Morawica

Kontakt

Adres